Deze vacature is vandaag al 6 keer bekeken.

Business Informatie Analist

Locatie
Amsterdam
Werklocatie
Hoofdkantoor Amsterdam
Afdeling
IT
Dienstverband
Fulltime

Vacaturenummer: 113271

De nummer één groothandel van Nederland worden: dat is ons doel. Als Business Informatie Analist op ons hoofdkantoor draag jij hier direct aan bij. Wil jij ons helpen om de brug te slaan tussen business en IT? Heb jij ervaring met Digital en webshops? En zorg jij hierbij voor sturing én enthousiasme? Dan bouwen wij graag samen met jou aan een groots Makro.

Als Business Informatie Analist ben je binnen onze IT afdeling, onderdeel van ons team Innovation en lever je met het team van business analisten een bijdrage aan de realisatie van passende cross departementale IT-oplossingen (nieuw of bestaand). De focus ligt op onze afdeling Digital die sterk in ontwikkeling is. Een van de opdrachten zal zijn om ondersteuning te bieden bij het verder ontwikkelen van onze webshop voor onze niet-horeca klanten.

Wat ga je doen?
Je stelt impact analyses op, maakt proces(her-)ontwerpen, functionele requirements en usser stories. Als het nodig is betrek je hierbij de nodige stakeholders en experts, bijvoorbeeld als het gaat om non-functionele requirements. Je levert input voor het technisch ontwerp en test cases. Je begeleidt de business waar nodig met opleiden bij de implementatie. Je treedt op als Project Manager/Product Owner van kleinere projecten/changes. Natuurlijk doe je voorstellen voor procesverbetering en rapporteer je de voortgang van project gerelateerde risico’s/impact.

Jou zoeken we
Je hebt WO/HBO werk- en denkniveau (bij voorkeur richting Bedrijfskunde, Bedrijfseconomie of Business IT Management). Je hebt minimaal 2 jaar aantoonbare ervaring ten aanzien van het vervullen van de brugfunctie tussen business en IT. Je hebt kennis van en ervaring met methoden, aanpakken en technieken op het gebied van requirements management, business en informatieanalyse. Je kunt werken met scrum/agile. Je hebt een uitstekende beheersing van Engels. En welke persoonlijke competenties breng je nog mee? Je stelt hoge eisen aan de kwaliteit van producten en diensten, bent goed in het plannen van je werkzaamheden en weet structuur aan te brengen in de dagelijkse gang van zaken. Je bent gericht op het realiseren van doelstellingen en resultaten en bent vasthoudend bij tegenslagen. Als laatste ben je in staat om effectief contact te leggen met anderen, onder andere door belangrijke informatie op te pikken en door te vragen ter verduidelijking.

Dáárom werken bij Makro

 • Meebouwen aan Makro van de toekomst. Je krijgt veel vrijheid, verantwoordelijkheid en de mogelijkheid om écht een verschil te maken.
 • Samenwerken met een gedreven, ondernemende en diverse club mensen. 
 • Mako is onderdeel van een grote internationale moederorganisatie: METRO AG. Één van de grootste en belangrijkste retail- en foodservice bedrijven ter wereld.
 • De lijnen binnen onze organisatie zijn kort. Hierdoor krijg je snel dingen voor elkaar en kun je echt iets betekenen.
 • Een aantrekkelijk salaris, goede arbeidsvoorwaarden, pensioenregeling en personeelskorting.
 • Veel kansen om groots te groeien - zowel professioneel als persoonlijk.
 • Uitstekend bedrijfsrestaurant waar je zelfs warme maaltijden voor thuis kunt bestellen.


Heel ondernemend Nederland kan rekenen op Makro
Met zeventien vestigingen en ruim 3500 medewerkers is Makro een begrip in Nederland. Ons doel? De nummer één groothandel van ons land worden. We geloven in de kansen die voor ons liggen. Op elk moment het juiste aanbod bieden. Klanten verrassen met de allerbeste service. En continu vernieuwende oplossingen bedenken. Doe het groots. Doe het Makro.

Deze vacature staat ook intern uit, bij gelijke geschiktheid genieten interne kandidaten de voorkeur.

Sollicitatieprocedure

 • Solliciteren
 • Wij reageren
 • Kennismaking
 • Aanbieding
 • Deal!
Werken bij Makro

Werken bij Makro